Naročene sv. maše: 2022

Redno so sv. maše ob petkih, sobotah in nedeljah in sicer v župnijski cerkvi na Koprivniku (oz. pozimi med delavniki v kapeli v župnišču); ko so v kapeli na Goreljeku (na Pokljuki), je poleg ure oznaka G.

Kjer mašni namen ni vpisan (- – -), pomeni, da takrat sveta maša bo, a je namen še prost. Kjer sta vpisana dva mašna namena pri eni sveti maši, se pri tisti sveti maši spominjamo in molimo za rajne iz vseh namenov tistega dne, vendar en namen župnik opravi (med tednom) drugje.

 

MAJ 2022

01.05. NED 3. Velikonočna nedelja (NVE) 9.00 1) + Slavka Beznik

2) + in živi župljani

06.05. PET 19.00 + Markelj
07.05. SOB 19.00 + Marija in Jože Zupan, obl
08.05. NED 4. Velikonočna nedelja (NVE); Dobrega pastirja 9.00 1) + Ivana Langus

2) + Ciril Strgar, obl

3) + gasilci

13.05. PET 19.00 + Marija Béznik
14.05. SOB 19.00 + Pétrčevi
15.05. NED 5. Velikonočna nedelja (NVE) 9.00 1) + Antonija in Valentin Hribar, obl

2) + in živi župljani

20.05. PET 19.00 + Kóžarjevi
21.05. SOB 19.00 + Anton Díjak
22.05. NED 6. Velikonočna nedelja (NVE) 9.00 1) + Slavka Beznik

2) + in živi župljani

26.05. ČET GOSPODOV VNEBOHOD – – –
27.05. PET 19.00 + Franc Čuden (umrl v Nemčiji)
28.05. SOB 19.00 – – –
29.05. NED 7. Velikonočna nedelja (NVE) 9.00 1) + Minka in Janko Korošec in vsi + Tomaževčevi

2) + in živi župljani

JUNIJ 2022

03.06. PET – – –
04.06. SOB – – –
05.06. NED BINKOŠTI 9.00 1) + Antonija Béznik

2) + Vida Torkar

3) + in živi župljani

10.06. PET – – –
11.06. SOB – – –
12.06. NED NEDELJA SVETE TROJICE 9.00 1) + Slavka Beznik

2) + in živi župljani

16.06. ČET SV. REŠNJE TELO IN KRI – – –
17.06. PET – – –
18.06. SOB 19.00 + Kofčárjevi
19.06. NED 12. Nedelja med letom (NML)

Telovska procesija

9.00 1) + brat Franc Strgar (umrl v Ameriki)

2) + in živi župljani

PO MAŠI: TELOVSKA PROCESIJA

24.06. PET SRCE JEZUSOVO 19.00 + družina Brežan
25.06. SOB Srce Marijino 19.00 – – –
26.06. NED 13. Nedelja med letom (NML) 9.00

 

G: 11.00

1) + Ivana Langus

2) + in živi župljani

– – –

JULIJ 2022

01.07. PET – – –
02.07. SOB – – –
03.07. NED 14. Nedelja med letom (NML) 9.00

G: 11.00

– – –

– – –

08.07. PET – – –
09.07. SOB – – –
10.07. NED 15. Nedelja med letom (NML) 9.00

 

G: 11.00

1) + Franci Beznik in vsi + Sušnkovi

2) + in živi župljani

– – –

15.07. PET – – –
16.07. SOB – – –
17.07. NED 16. Nedelja med letom (NML) 9.00

G: 11.00

– – –

+ Špénglarjevi; Céna (m) Vógelnik in Ógrisovi

22.07. PET – – –
23.07. SOB – – –
24.07. NED 17. Nedelja med letom (NML) 9.00

 

G: 11.00

1) + Matijevčevi, Novakovi in Zdenko Zalokar

2) + in živi župljani

+ Starši Korošec in vsi + Skminčevi

29.07. PET – – –
30.07. SOB – – –
31.07. NED 18. Nedelja med letom (NML)

Goreljek: Majerska nedelja; poletno žegnanje

9.00

 

G: 11.00

1) + Franci Beznik, obl

2) + in živi župljani

+ Nežka, Rudi in Nikolaj Korošec

AVGUST 2022

05.08. PET – – –
06.08. SOB Jezusova spremenitev na gori + Antonija Béznik, obl
07.08. NED 19. Nedelja med letom (NML) 9.00

 

G: 11.00

1) + Jože Čuden in vsi + Četenjákovi

2) + in živi župljani

+ Florjan Tišler .

12.08. PET – – –
13.08. SOB – – –
14.08. NED 20. Nedelja med letom (NML) 9.00

G: 11.00

– –

+ Ciril Strgar in Jože Mulej

15.08. PON MARIJINO VNEBOVZETJE – Veliki šmaren 9.00

G: 11.00

– – –

– – –

19.08. PET – – –
20.08. SOB – – –
21.08. NED 21. Nedelja med letom (NML) 9.00

G: 11.00

– – –

+ Greglčevi, Bezníkovi, Kofčárjevi in Urban Fartek

26.08. PET – – –
27.08. SOB – – –
28.08. NED 22. Nedelja med letom (NML) 9.00

 

G: 11.00

1) + Anton Díjak, obl

2) + in živi župljani

+ Ciril in Franc Strgar ter Matic Ažman

SEPTEMBER 2022

02.09. PET
03.09. SOB
04.09. NED 23. Nedelja med letom (NML) – angelska 9.00

G: 11.00

– – –

+ Joža (m) Mulej in bratje Strgar

08.09. ČET Rojstvo Device Marije – Mali šmaren – – –
09.09. PET – – –
10.09. SOB – – –
11.09. NED 24. Nedelja med letom (NML) 9.00

G: 11.00

– – –

– – –

16.09. PET – – –
17.09. SOB + Bovčevi in sorodniki
18.09. NED 25. Nedelja med letom (NML); svetn. kandidatov 9.00

 

G: 11.00

1) vsi + Hribarjevi

2) + in živi župljani

– – –

23.09. PET – – –
24.09. SOB – – –
25.09. NED 26. Nedelja med letom (NML); Slomškova 9.00

G: 11.00

– – –

+ Ivana, Janez Dijak, Emil in brat Janez

30.09. PET – – –

OKTOBER 2022

01.10. SOB – – –
02.10. NED 27. Nedelja med letom (NML); rožnovenska 9.00 – – –
07.10. PET – – –
08.10. SOB – – –
09.10. NED 28. Nedelja med letom (NML) 9.00 – – –
14.10. PET – – –
15.10. SOB – – –
16.10. NED 29. Nedelja med letom (NML) 9.00 – – –
21.10. PET – – –
22.10. SOB – – –
23.10. NED 30. Nedelja med letom (NML) 9.00 – – –
28.10. PET – – –
29.10. SOB – – –
30.10. NED 31. Nedelja med letom (NML) 9.00 – – –

NOVEMBER 2022

01.11. TOR VSI SVETI 9.00

14.00

– – –

– – –

02.11. SRE Spomin vseh vernih rajnih 9.00 – – –
04.11. PET – – –
05.11. SOB – – –
06.11. NED 32. Nedelja med letom (NML) 9.00 – – –
11.11. PET – – –
12.11. SOB – – –
13.11. NED 33. Nedelja med letom (NML) 9.00 – – –
18.11. PET – – –
19.11. SOB – – –
20.11. NED KRISTUS KRALJ VESOLJSTVA 9.00 – – –
25.11. PET – – –
26.11. SOB – – –
27.11. NED – – –

DECEMBER 2022

02.12. PET 1. Adventna nedelja (NAD) 9.00 – – –
03.12. SOB – – –
04.12. NED 2. Adventna nedelja (NAD) 9.00 – – –
09.12. PET – – –
10.12. SOB – – –
11.12. NED 3. Adventna nedelja (NAD) 9.00 – – –
16.12. PET – – –
17.12. SOB – – –
18.12. NED 4. Adventna nedelja (NAD) 9.00 – – –
23.12. PET – – –
24.12. SOB Sveti večer 17.00 – – –
25.12. NED BOŽIČ – GOSPODOVO ROJSTVO 0.00

9.00

POLNOČNICA:  – – –

– – –

26.12. PON Sv. Štefan, prvi mučenec 9.00 – – –
30.12. PET Sveta Družina – – –
31.12. SOB Sedmi dan Božične osmine – – –