Naročene maše

Seznam naročenih svetih maš v letu 2018.

Kjer mašni namen ni vpisan, pomeni, da takrat sveta maša bo, a je namen še prost. Kjer sta vpisana dva mašna namena pri eni sveti maši, se pri tisti sveti maši spominjamo in molimo za rajne iz vseh namenov tistega dne, vendar en namen župnik opravi drugje, na prvi naslednji prost dan.

DECEMBER 2018
01.12. SOB 17.00 + Justina Dijak
02.12. NED – 1. ADVENTNA NEDELJA – NEDELJA  KARITAS 9.00 + Zorčeve

+ Franci Béznik

– za žive in rajne farane

07.12 PET 17.00 +  Katrašnikove in Cundričeve
08.12 SOB 17.00 + Jože Zalokar  in vse Kapsove
09.12. NED – 2. ADVENTNA NEDELJA  9.00 + Greglčove in za duše v vicah

za žive in rajne farane

14.12. PET 17.00 + Minka Pretnar, za zdravje Kristine in Slavke
15.12. SOB 17.00 Bogu in Mariji v zahvalo
16.12, NED – 3. ADVENTNA NEDELJA  9.00 + Ivanka in Feliks Beznik

za žive in rajne farane

21.12 PET 17.00
22.12. SOB 17.00 + Julka Beznik, obl.
23.12. NED – 4. ADVENTNA NEDELJA  9.00 + Alojz Zalokar
24.12. PON – SVETI VEČER 
25.12. TOR – GOSPODOVO ROJSTVO – BOŽIČ

24.00

 9.00 

– + Justina Dijak

+ Jože Sodja, Koprivnik 48

26.12 SRE – SV. ŠTEFAN
27.12. ČET – SV. JANEZ – APOSTOL
28.12. PET
29.12. SOB
30.12. NED – SVETA DRUŽINA  9.00 + Bovčeve in sorodnike
31.12. PON 17.00

 

 2 0 1 9                                            

J A N U A R – prosinec
01. 01. torek – Marija Božaj Mati, Novo leto – dan miru  9.00 + Marija Stare
02. 01. sreda 17.00
04. 01. petek 17.00 + Medja Anton in + Stgarjeve
05. 01. sobota 17.00 +Slavko Ličef, obl.
06. 01. nedelja – Gospodovo razglašenje – Sveti trije kralji  9.00 + Klemenove
11. 01. petek 17.00 + Janko Korošec
12. 01. sobota 17.00 + Marija Blažin, obl., /Grabnarjeva Minca/
13. 01. nedelja – Jezusov krst  9.00 + Franci Beznik
18. 01. petek – začetek molitve za edinost kristjanov 17.00
19. 01. sobota 17.00
20. 01. nedelja  – 2. nedelja med letom – nedelja verskega tiska 9.00

 

14.00

Koprivnik + 

 

Goreljek  + Anton Vene in Justina Dijak

 

25. 01. petek – sklep molitvene osmine za edinost kristjanov 17.00
26. 01. sobota 17.00 + Anton Katrašnik in Frančiška Cundrič
27. 01. nedelja – 3. nedelja med letom – nedelja Svetega pisma  9.00 + Jožef in Angela Dobravec
F E B R U A R – svečan 
01. 02. petek 17.00
02. 02. sobota – Jezusovo darovanje – svečnica  17.00 + Marija Ličef
03. 02. nedelja – 4. nedelja med letom  9.00 + Katarina Korošec
08. 02. petek 17.00
09. 02. sobota 17.00 + Franci Beznik
10. 02. nedelja – 5. nedelja med letom  9.00
15. 02. petek 17.00 + Danica Zalokar in ++ Kapsovi
16 . 02. sobota 17.00 +stari starši in stric anton, Albert, Slavko Vene
17. 02. nedelja – 6. nedelja med letom  9.00 + Daniel Beznik
22.. 02. petek 17.00 + Frančiška Korošec, + Ukčevi in Ješprenovi
23. 02. sobota 17.00 + Zalokar Danica
24. 02. nedelja – 7. nedelja med letom  9.00 + Katarina Korošec
M A R E C – sušec 
01. 03. petek 17.00 + Slavko Ličef
02. 03. sobota 17.00 + Bobnarjeve
03. 03. nedelja – 8. nedelja med letom  9.00 + Terezija Sodja, Koprivnik 48
06. 03. sreda – pepelnica  17.00 ———–
08. 03. petek 17.00
09. 03. sobota 17.00 + Daniel Beznik, obl
10. 03. nedelja – 1. postna nedelja  9.00
15. 03. petek 17.00 DV ———–
16. 03. sobota 17.00 + Terezija in Jakob Pekovec, obl.:

+ Cilka Lotrič, pog.

17. 03. nedelja – 2. postna nedelja – papeška  9.00 + Justina Dijak

+ Franc in Marija Langus

19. 03. torek – sv. Jožef, Jezusov rednik  17.00 + Ivanka Stare in Anica in Daniel Sternad
20.03. sreda 17,00 + Cilka Lotrič, 7.d.p.p
22. 03. petek 17.00 + Tanja Smukavec, Rajko in Janko Korošec
23. 03. sobota 17.00 + Janez Polanc in starši
24. 03. nedelja – 3. postna nedelja  9.00 + Jeklarjeve – /Koprivnik 52/

+ Ančka Sodja

25. 03. ponedeljek – Gospodovo oznanjenje  17.00 + Klemenove
29. 03. petek 17.00 + Franc Beznik, obl.
30. 03. sobota 17.00 + Franci Beznik

+ Terezija Platiša, pog.

31. 03. nedelja – 4. postna nedelja  9.00 + Starše Korošec in ++ Skminčeve

+ Anton Šarlah, obl.

A P R I L – mali traven 
05. 04. petek 18.00 + Starši Ivana in Janez Dijak Emil in brat Janez
06. 04. sobota 18.00 + Ivana Stare , Koprivnik 53
07. 04. nedelja – 5. postna nedelja – tiha  9.00 + Franc in Ivana Benedik

+ Terezija Platiša, 7.d.p.p.

12. 04. petek 18.00 + Brežanovi
13. 04. sobota 18.00 + Jože in Marija Zupan
14. 04. nedelja – Cvetna nedelja  9,00 + Justina Dijak
18. 04. četrtek – Veliki četrtek  19.00 za zdravje
19. 04. petek – Veliki petek  19.00 ——————– obredi velikega petka
20. 04. sobota – Velika sobota  19,00 + Marija Korošec
21. 04. nedelja – VELIKA NOČ  9.00 + Franci Beznik

++ Sušnikovi in Stgarjevi

22. 04. ponedeljek – Velikonočni 9.00 + Cilka Lotrič, 30. d.p.p.
26. 04. petek 18.00 + Časar Herman in Recek Karel
27. 04. sobota 18.00 + Helena Blažin
28. 04. nedelja – 2. velikonočna nedelja, bela nedelja, nedelja Božjega usmiljenja 9.00 + Terezija Platiša 30.d.p.p.

+ Ivanka Štraus in spodnje Jurjevčeve

M A J – veliki traven 
01. 05. sreda – sv. Jožef delavec 18.00 + Cecilija Lotrič, n.c.n.g
02. 05. četrtek – Sv. Atanazij 18.00 za zdravje, srečo in Božji blagoslov
03. 05. petek 18.00 + Andrej Strniša
04. 05. sobota 18.00 + Ciril Strgar, obl.
05. 05. nedelja – 3. velikonočna nedelja 9.00 + gasilci

+ Anton in Julka Arh

10. 05. petek 18.00 + Slavko Beznik
11. 05. sobota 16.00 Goreljek – Za Božji blagoslov
12. 05. 4. velikonočna nedelja – nedelja Dobrega pastirja 9.00 + Ivanka Beznik in + Požrvove
17. 05. petek 18.00 za božje varstvo in blagoslov družini
18. 05. sobota 18.00 + Marija Beznik
19. 05. 5. velikonočna nedelja 9.00 + Anžičeve
24. 05. petek 18.00 v čast MP
25. 05. sobota 18.00 + Vera Verstovšek
26. 05. nedelja – 6. velikonočna nedelja 9.00 + Novakovi in Zdenko Zalokar
30. 05.  Gospodov vnebohod 18,00 za zdravje
31. 05. petek 18.00 + sodelavke v službi v šoli
J U N I J – rožnik 
01.06. sobota 18.00 za mamino zdravje
02.06. nedelja – 7. velikonočna nedelja   9.00 ++ sorodnike naše družine

Na čast sv. Antonu za zdravje pri živini

04. 06 torek 16.00 + Frančiška Katrašnik, pog.
07.06. petek 18.00 Za zdravje mame Katje

+ Terezija Jeklar in vse Jeklarjeve

08.06. sobota 18.00 + Antonija Beznik

+ Frančiška Katrašnik 7.d.p.p.

09.06. nedelja – BINKOŠTI  9.00 + Davor in Alojz Zalokar

 

++  Vorhove

14.06. petek 18.00 za zdravje in Božje varstvo v družini
15.06. sobota 18.00 + Franci Beznik
16.06. nedelja – Nedelja Svete Trojice  9.00 + Klemenove

+ Ivanka Zorč, pog.

20.06. SV. REŠNJE TELO IN KRI  18.00 – po namenu
21.06. petek 18.00 + Slavko Zalokar in ++ Kapsove
22.06. sobota 18.00 + Ivanka Zorč, 7.d.p.p.
23.06. 12. nedelja med letom  9.00 Koprivnik –  + Petrčeve
28.06. petek – Srce Jezusovo  18.00
29.06. sobota – sv. Peter in Pavel  11.00

 

18.00

Goreljek /krst/+ Zorč Franc in Verginc Boža

 

+ Slavko Zalokar in + Kapsove

30.06. nedelja – 13. nedelja med letom   9.00

 

11.00

Koprivnik – za pravo pamet in Božje varstvo

 

Goreljek – + Kofčarjevi

+ Antonija Beznik

J U L I J – mali srpan 
05.07. petek – sv. Ciril in Metod 18.00 + Marija Ličef
06.07. sobota 18.00 + Frančiška Katrašnik, 30. d.p.p.
07.07. 14. nedelja med letom  9.00

 

11.00

Koprivnik – + Andrejeve

 

Goreljek – + Grašičeve

+ Anton Vene in Justina in Anton Dijak

12.07. petek 18.00 + Zevtarjeve in Boštetove
13.07. sobota 18.00 + Franci Beznik
14.07. 15. nedelja med letom   9.00

 

11.00

Koprivnik – za zdravje

 

Goreljek- + Španglerjeve, Vinko Vogelnik in Ogrisove

+ Ivanka Zorč, 30. d.p.p.

19.07. petek 18.00 + Tea Lukan – Klavžar
20.07. sobota 18.00 + Kunšič Jože iz Zasipa
21.07. 16. nedelja med letom – Krištofova nedelja   9.00

 

11.00

Koprivnik – Ana Stare , Koprivnik 32

 

Goreljek-  + Starši Korošec in Janez Polanc

+ botre

26.07. petek 18.00
27.07. sobota 18.00 + Korošec Francka, obl,
28.07. 17. nedelja med letom –   9.00

 

11.00

Koprivnik –  + Marija Kladnik

 

Goreljek- + Antonija Beznik, obl.

A V G U S T  – veliki srpan 
02.08. petek 18.00 + družina Vurnik, Rudolf in Škrabec
03.08. sobota 18.00 + Franci Beznik
04.08. 18. nedelja med letom  9.00

 

11.00

Koprivnik –  + Jože Čuden in ++ starši

 

Goreljek-  + Jeričeve in Jurjevčeve

09.08. petek 18.00
10.08. sobota 18.00 + Kladnik Marija
11.08. 19. nedelja med letom  9.00

 

11.00

Koprivnik – + Ivanka Zorč

 

Goreljek – + Ciril Strgar in Jože Mulej

15.08. MARIJINO VNEBOVZETJE – veliki šmaren   9.00

 

11.00

Koprivnik –  + Ivanka Zorč

 

Goreljek-  + Kofčarjevi, Greglčevi, Beznikovi, Urban Fartek

16.08. petek 18.00 v zahvalo sv. Antonu
17.08. sobota 18.00 + Zorč Ivanka in vse Zorčeve, ter za + iz planine Zajavornik
18.08. 20. nedelja med letom  9.00

 

11.00

Koprivnik –  + Anton Dijak in za Božji blagoslov

 

Goreljek-  + Franc  Bulovec

23.08. petek 18.00 + Katarina in Franc Praprotnik
24.08. sobota 15.00

18.00

za božji blagoslov – poročna

+ Marija Kladnik

25.08. 21. nedelja med letom

9.00

11.00

Koprivnik – + Klemen Mikelj, obl.

Goreljek –  + Jože in Marija Perč

+ Pelko Janko

30.08. petek 18.00 po namenu
31.08. sobota 18.00 Bogu v zahvalo
  S E P T E M B E R – kimavec  

 

01.09. 22. nedelja med letom 9.00

 

Koprivnik –  + Janez Polanc, obl.

Goreljek –  + Jožica in Jože Vester

06.09. petek 18.00 + Domen Petrovčič

+ Matjaž Strgar, pog.

07.09. sobota 18.00 – po namenu
08.09.   23. nedelja med letom – Marijino rojstvo – mali šmaren  9.00

 

 

11.00

Koprivnik: za Božje varstvo

+ Valentin Vodnik

+ duhovniki, ki so delovali v naši župniji

Goreljek: Marjeta in Vinko Strgar

13. 09. petek 18.00
14. 09. sobota 18.00 + Marija Kladnik

+ Kristina Markeš, pog.

15. 09. 24. nedelja med letom – nedelja svetniških kandidato 9.00

11.00

 

Koprivnik: + Matjaž Strgar, – Rotarjev, 7.d.p.p.

Goreljek:+ Rotarjeve

+ Franc in Antonija Žmitek

20. 09. petek 18.00  
21. 09. sobota 18.00 + Kristina Markeš, 7.d.p.p.
22. 09   25. nedelja med letom – Slomškova nedelja  9. 00

11.00

Koprivnik: + Vrbanovčeve

Goreljek: + Miha Benedik in sorodniki

27. 09. petek 18.00
28. 09. sobota 18.00  
29. 09.   26. nedelja med letom  9.00

11.00

Koprivnik: Frančiška, Alojz, Hilda in Iztok Markež, obl.

Goreljek: +Starši Ivana in Janez Dijak, Emil in brat Janez

 O K T O B E R – vinotok    
04. 10. petek 18.00 za srečno vožnjo
05. 10. sobota 18.00 + Jože in Frančiška Blažin
06. 10. 27. nedelja med letom – rožnovenska 9.00 + Potoške

+ Matjaž Strgar, n.c.n.g. – /Potoški/

+ Frančiška Katrašnik

11. 10. petek 18.00 + Franc Beznik in Sušnikovi
12. 10. sobota 18.00 + Matjaž Strgar, 30. d.p.p.- Rotarjev.
13. 10. 28. nedelja med letom 9.00 + Ivana Jeklar, /Koprivnik 42/

+ Markeš Kristina, 30. d.p.p.

18.10. petek 18.00 + Družina Markelj in Tomšič
19. 10. sobota 18.00 + Zahlevarjevi in Glažarjevi
20. 10. 29. nedelja med letom – misijonska nedelja 9.00 + Vrbanovčeve

+ starše, brate in sestro Solarjeve

+ Marija Beznik

25. 10. petek 18.00 po namenu
26. 10. sobota 18.00
27.10. 30. nedelja med letom 9.00 + Klemenove in Ančka Sodja

+ Cilka Lotrič

  N O V E M B E R – listopad  
01. 11. petek – VSI SVETI 9.00

14.00

+ Boštetove in Zevtarjeve –

za zdravje

02. 11. sobota – spomin vernih rajnih 17.00 + Kristina in Janko Markež
03. 11. 31. nedelja med letom – zahvalna 9.00 + Martin Ravnik, obl.

Bogu v zahvalo

08. 11. petek 17.00 + Ješprenjeve
09. 11. sobota 17.00 + Franc Zorč, obl.
10.11. 32. nedelja med letom 9.00 + Frančišek Jeklar

+ Terezija Platiša

15. 11. petek 17.00 + Markotčeve in Cerkovniške
16. 11. sobota 17.00 + Francka Korošec in ++ starše
17. 11. 33. nedelja med letom 9.00 za zdravje

+ Cilka Lotrič

22. 11. petek 17.00 + Frančiška Katrašnik in soprodniki
23. 11. sobota 17.00 + Franci Beznik
24. 11. NEDELJA KRISTUSA KRALJA VESOLJSTVA 9.00 + Marko Arh

+ Ivanka Zorč

29. 11.   petek 17.00 + Frančiška, Vinko in Aleš, ter Ukčeve in Ješprenjeve
30.11.   sobota  17.00 + Andrej in Ivanka Štraus in + sp. Jurjevčeve
  D E C E M B  E R – gruden    
01. 12. prva adventna nedelja 9.00 Alojz in Davorin Zalokar
06. 12. petek 17.00 + Jožefa in Janez Pavliha
07. 12. sobota 17.00 v zahvalo za srečno rojstvo
08. 12.   2. adventna nedelja – Brezmadežno spočetje device Marije  9.00 + Greglčeve
13. 12. petek 17.00 v zahvalo za božje varstvo
14. 12. sobota 17.00 + Mlinarjeve
15. 12. 3. adventna nedelja 9.00 + Ivanka in Feliks Beznik, obl.
20.12. petek 17.00
21. 12. sobota 17.00
22. 12. 4. adventna nedelja 9.00 + Franc in ++ Skrivnikovi
24. 12. torek – sveti večer 17.00 + Beznik Julijana /Gorjuše 57/
25. 12. sreda – BOŽIČ – GOSPODOVO ROJSTVO 24.00

9.00

+ Justina Dijak

+ Franci Beznik in ++ Sušnikove

26. 12. četrtek – sv. Štefan 17.00
27. 12. petek – sv. Janez – evangelist 17.00 Bogu in Mariji v zahvalo
28. 12. sobota – nedolžni otroci 17.00 + Koroščeve
29.12. Nedelja –  sv. Družina  9.00

 

+ Jože Sodja, obl

+ Marija Stare

31. 12. torek – silvestrovo 17.00 Bogu v zahvalo in priprošnjo
  2 0 2 0
  J A N U A R  – prosinec 
01. 01. sreda – Marija, Božja Mati, dan miru, Novo leto 9.00 + Katarina in ++ Skrivnikove
02. 01 četrtek
03. 01. petek 17.00 +  s. Julka Jeklar, 30.d.p.p.
04. 01. sobota 17.00
05. 01. nedelja  9.00 + Anton Medja
06. 01. ponedeljek – Sveti Trije Kralji – Gašper, Miha, Boltežar
10. 01. petek 17.00
11. 01. sobota 17.00 + Blažin Marija /Grabnarjeva Minca/
12. 01. nedelja – Jezusov Krst  9.00 + Korošec Janko, obl.
17.  01. petek 17.00
18. 01. sobota 17.00
19. 01. nedelja  9.00

14.00

Koprivnik:

Goreljek:

24. 01. petek 17.00 + Frančiška Katrašnik in sorodniki
25. 01. sobota 17.00
26. 01. nedelja  9.00
31. 01. petek 17.00
  F E B R U A R – svečan    
02. 02. nedelja – svečnica  9.00
12. julija – Goreljek -+ Špenglerjevi, Vinko Vogelnik in Ogrisovi !!!!
21. 2.  ++ Botra

31.5.2020  – Frančiška Katrašnik

14. feburar – Danica  in Jože Zalokar – Kapsove