Toggle menu Skupina Donbosko
Donbosko.si
Donbosko povezave

Naročene maše

Seznam naročenih svetih maš v letu 2017.

Kjer mašni namen ni vpisan, pomeni, da takrat sveta maša bo, a je namen še prost. Kjer sta vpisana dva mašna namena pri eni sveti maši, se pri tisti sveti maši spominjamo in molimo za rajne iz vseh namenov tistega dne, vendar en namen župnik opravi drugje, na prvi naslednji prost dan.

JUNIJ 2017

DATUM DAN MAŠNI NAMEN
02.06. PET po namenu darovalca
03.06. SOB + Jože Zupan, obl
04.06. NED - BINKOŠTI 9.00 za žive in rajne župljane
       + Antonija Béznik
09.06. PET + Terezija Jeklar, starši in brat Franc
10.06. SOB + Antonija Žmitek, obl
11.06. NED - SVETA TROJICA 9.00 za žive in rajne župljane
       + Vorhovi
15.06. ČET - SVETO REŠNJE TELO IN KRI 18.00 + Justina Díjak
16.06. PET + Jože Polanc, obl
17.06. SOB  
18.06. NED - 11. NML; TELOVSKA 9.00 za žive in rajne župljane
       + Marija Ličef
TELOVSKA PROCESIJA
23.06. PET - SRCE JEZUSOVO  
24.06. SOB - Srce Marijino + Brežanovi
25.06. NED - 12. NML 9.00 za žive in rajne župljane
       + Nikolaj Korošec
11.00 GORELJEK: + Danijel Beznik
29.06. ČET - sv. Peter in Pavel + Justina Díjak
30.06 PET  

JULIJ 2017

DATUM DAN MAŠNI NAMEN
01.07. SOB  
02.07. NED - 13. NML [Izseljenska] 9.00 za žive in rajne župljane
       + Justina Díjak
11.00 GORELJEK: + Greglčevi
07.07. PET + Juretovi
08.07. SOB  
09.07. NED - 14. NML 9.00 za žive in rajne župljane
       + Vrbanovčevi
11.00 GORELJEK: + Andrej Zorč, obl. in starši
14.07. PET  
15.07. SOB  
16.07. NED - 15. NML 9.00 za žive in rajne župljane
       + družina Markelj in Tomšič
11.00 GORELJEK: + Špenglarjevi, Vinko Vogelnik in Ógrisovi
21.07 PET  
22.07. SOB  
23.07. NED - 16. NML 9.00 za žive in rajne župljane
11.00 GORELJEK: + starši Korošec in Janez Polanc
                             + Kocjánovi z Gorjuš
28.07 PET  
29.07. SOB + Francka Korošec, obl
30.07. NED - 17. NML 9.00 za žive in rajne župljane
11.00 GORELJEK: + Antonija Béznik, obl
                              + Nils Scagnetti

AVGUST 2017

DATUM DAN MAŠNI NAMEN
04.08. PET  
05.08. SOB + Jože Čuden, obl
06.08. NED - JEZUSOVA SPREMENITEV NA GORI 9.00 za žive in rajne župljane
11.00 GORELJEK: + Kofčárjevi, Bezníkovi in Urban Fartek
11.08. PET  
12.08. SOB  
13.08. NED - 19. NML 9.00 za žive in rajne župljane
11.00 GORELJEK: + Ciril Strgar in Jože Mulej
                             + Miran Ríjavec, Marjan Ažman
                                in Francka Korošec
15.08. TOR - MARIJINO VNEBOVZETJE 9.00 za žive in rajne župljane
11.00 GORELJEK: sv. Antonu v zahvalo
18.08 PET  
19.08. SOB  
20.08. NED  - 20. NML 9.00 za žive in rajne župljane
11.00 GORELJEK: + Danijel Béznik
25.08. PET  
26.08. SOB  
27.08. NED - 21. NML 9.00 za žive in rajne župljane
11.00 GORELJEK: + Jože in Marija Perš

SEPTEMBER 2017

DATUM DAN MAŠNI NAMEN
01.09. PET  
02.09. SOB + Janez Polanc, obl
03.09. NED - 22. NML [Angelska] 9.00 za žive in rajne župljane
11.00 GORELJEK: + Justina Díjak
                            + Franc Žmitek, obl
08.09. PET - MARIJINO ROJSTVO [MALI ŠMAREN]  
09.09. SOB  
10.09. NED - ŽEGNANJE

9.00 za žive in rajne župljane
GORELJEK: NI MAŠE

15.09. PET  
16.09. SOB  
17.09. NED - 24. NML 9.00 za žive in rajne župljane
       + Danijel Béznik
11.00 GORELJEK: + Ana in Janez Stare (K. 32)
22.09 PET  
23.09. SOB  
24.09. NED - 25. NML [Slomškova] 9.00 za žive in rajne župljane
11.00 GORELJEK: + Janez in Ivana Díjak ter Janez in Emil
29.09. PET  
30.09. SOB  

OKTOBER 2017

DATUM DAN MAŠNI NAMEN
01.10. NED 9.00 za žive in rajne župljane
06.10. PET  
07.10. SOB  
08.10. NED - 27. NML 9.00 za žive in rajne župljane
       + Danijel Béznik
13.10. PET  
14.10. SOB  
15.10. NED - 28. NML 9.00 za žive in rajne župljane
20.10. PET  
21.10. SOB  
22.10. NED - 29. NML [MISIJONSKA] 9.00 za žive in rajne župljane
27.10 PET  
28.10. SOB  
29.10. NED - 30. NML 9.00 za žive in rajne župljane

NOVEMBER 2017

DATUM DAN MAŠNI NAMEN
01.11. SRE - VSI SVETI 9.00
14.00 + Danijel Béznik
02.11. ČET - Spomin vseh vernih rajnih  
03.11. PET  
04.11. SOB  
05.11. NED - 31. NM. [ZAHVALNA] 9.00 za žive in rajne župljane
10.11. PET  
11.11. SOB  
12.11. NED - 32. NML 9.00 za žive in rajne župljane
17.11. PET  
18.11. SOB + Katrašnikovi
19.11. NED - 33. NML 9.00 za žive in rajne župljane
24.11 PET  
25.11. SOB  
26.11. NED - JEZUS KRISTUS KRALJ VESOLJSTVA 9.00 za žive in rajne župljane

 

NED 3.12.2017 - za žive in rajne župljane
                         + Danijel Béznik

PON 25.12.2017 BOŽIČ - polnočnica: + Justina Díjak