Toggle menu Skupina Donbosko
Donbosko.si
Donbosko povezave

Naročene maše

Seznam naročenih svetih maš v letu 2018.

Kjer mašni namen ni vpisan, pomeni, da takrat sveta maša bo, a je namen še prost. Kjer sta vpisana dva mašna namena pri eni sveti maši, se pri tisti sveti maši spominjamo in molimo za rajne iz vseh namenov tistega dne, vendar en namen župnik opravi drugje, na prvi naslednji prost dan.

 

 

NOVEMBER 2017

 

26.11. NED - KRISTUS KRALJ VESOLJSTVA 9.00 za žive in rajne župljane

        vsi + iz družine Zorč

30.11.

ČET

17.00 + Alojz Zalokar, 7. dan

 

DECEMBER 2017

 

01.12.

PET

17.00 + Andrej Urh, 30. dan

02.12.

SOB

17.00 + Crkovniški in Markotčevi

03.12.

NED – 1. NAD

9.00 - za žive in rajne župljane
        + Danijel Béznik
        + Marko Arh, 7.dan

08.12.

PET – Brezmadežno spočetje D. M.

17.00 + Ješprenjevi

09.12.

SOB

17.00 + Franc Korošec, obl

10.12.

NED – 2. NAD

9.00 - za žive in rajne župljane
        + Alojz Zalokar, 30. dan

15.12.

PET

17.00 + Mlinarjevi

16.12.

SOB

17.00 + Koroščevi, Stgarjevi, Hiščarjevi

17.12.

NED – 3. NAD

9.00 - za žive in rajne župljane
        + Ivanka in Feliks Béznik, obl

22.12.

PET

17.00 + Vinko, Frančiška in Aleš Korošec, obl, ter vsi + Ukčevi in Ješprenjevi

23.12.

SOB

17.00 + Pavletovi in Tasrednji

24.12.

NED – 4. NAD

9.00 - za žive in rajne župljane
17.00 - [otroška polnočnica] + Meta Dimitrijevič

25.12.

PON - BOŽIČ

0.00 POLNOČNICA + Justina Díjak
9.00 - za žive in rajne župljane

26.12.

TOR – sv. Štefan

9.00 + Anton Arh, obl
        + Marko Arh, 30. dan

29.12.

PET

17.00 + Julijana Beznik, obl

30.12.

SOB

17.00 + Anica Mertelj

31.12.

NED – SVETA DRUŽINA

9.00 - za žive in rajne župljane
        + Nežka in Nikolaj Korošec, obl

 

JANUAR 2018

 

01.01.

PON – MARIJA, BOŽJA MATI

9.00 + Klemenovi

05.01.

PET

17.00 + Marko Arh

06.01.

SOB – GOSPODOVO RAZGLAŠENJE

9.00 + Slavko Ličef, obl

07.01.

NED – JEZUSOV KRST

9.00 - za žive in rajne župljane

12.01.

PET

17.00 + Andrej Urh

13.01.

SOB

17.00 + Marija Blažin (Grabnarjeva Minca), obl

14.01.

NED – 2. NML

9.00 - za žive in rajne župljane

19.01.

PET

17.00

20.01.

SOB

17.00

21.01.

NED – 3. NML; žegnanje Goreljek (sv. Anton)

9.00 - za žive in rajne župljane
        + Jožef in Angela Dobravec, obl
14.00 GORELJEK:

26.01.

PET

17.00

27.01.

SOB

17.00

28.01.

NED – 4. NML, Svetega pisma

9.00 - za žive in rajne župljane

 

FEBRUAR 2018

 

02.02.

PET - SVEČNICA

9.00

03.02.

SOB

17.00

04.02.

NED – 5. NML

9.00 - za žive in rajne župljane

09.02.

PET

17.00

10.02.

SOB

17.00 + Marija Ličef, obl

11.02.

NED – 6. NML

9.00 - za žive in rajne župljane

14.02.

SRE – Pepelnica

17.00

16.02.

PET

17.00

17.02.

SOB

17.00

18.02.

NED – 1. NPO

9.00 - za žive in rajne župljane

23.02.

PET

17.00

24.02.

SOB

17.00

25.02.

NED – 2. NPO

9.00 - za žive in rajne župljane

 

MAREC 2018

 

02.03.

PET

17.00

03.03.

SOB

17.00

04.03.

NED – 3. NPO

9.00 - za žive in rajne župljane

09.03.

PET

17.00

10.03.

SOB

17.00

11.03.

NED – 4. NPO

9.00 - za žive in rajne župljane
        + Ančka Sodja

16.03.

PET

17.00

17.03.

SOB

17.00

18.03.

NED – 5. NPO TIHA

9.00 - za žive in rajne župljane
        + Franc in Marija Langus, obl

19.03.

PON – sv. Jožef

 

23.03.

PET

17.00

24.03.

SOB – Gospodovo oznanjenje

17.00

25.03.

NED - CVETNA

9.00 - za žive in rajne župljane
        + Janez Polanc

29.03.

VELIKI ČETRTEK

 

30.03.

VELIKI PETEK

OBREDI VELIKEGA PETKA

31.03.

VELIKA SOBOTA

 

 

APRIL 2018

 

01.04.

NED – VELIKA NOČ

9.00 - za žive in rajne župljane

02.04.

PON – VELIKONOČNI PON

9.00 + družina Korošec in +Janez Polanc

06.04.

PET

18.00

07.04.

SOB

18.00

08.04.

NED – BELA; B. USMILJENJA

9.00 - za žive in rajne župljane

13.04.

PET

18.00

14.04.

SOB

18.00

15.04.

NED – 3. NVE

9.00 - za žive in rajne župljane

20.04.

PET

18.00

21.04.

SOB

18.00

22.04.

NED – 4. NVE

9.00 - za žive in rajne župljane

27.04.

PET

18.00

28.04.

SOB

18.00

29.04.

NED – 5. NVE

9.00 - za žive in rajne župljane

 

MAJ 2018

 

04.05.

PET

18.00

05.05.

SOB

18.00

06.05.

NED – 6. NVE

9.00 - za žive in rajne župljane

11.05.

PET

18.00

12.05.

SOB

18.00

13.05.

NED – 7. NVE

9.00 - za žive in rajne župljane

18.05.

PET

18.00

19.05.

SOB

18.00

20.05.

NED - BINKOŠTI

9.00 - za žive in rajne župljane

25.05.

PET

18.00

26.05.

SOB

18.00

27.05.

NED – SVETA TROJICA

9.00 - za žive in rajne župljane

31.05.

ČET – SV. REŠNJE TELO IN KRI

18.00

 

JUNIJ 2018

 

01.06.

PET

18.00

02.06.

SOB

18.00

03.06.

NED – 9. NML

9.00 - za žive in rajne župljane

06.06.

SRE

18.00

07.06.

ČET

18.00

08.06.

PET – Srce Jezusovo

18.00

09.06.

SOB

BIRMA
10.00

10.06.

NED

PRVO SVETO OBHAJILO
9.00 - za žive in rajne župljane

15.06.

PET

18.00

16.06.

SOB

18.00

17.06.

NED- 11. NML

9.00 - za žive in rajne župljane

22.06.

PET

18.00

23.06.

SOB

18.00

24.06.

NED – Rojstvo Janeza Krstnika

9.00 - za žive in rajne župljane
11.00 GORELJEK: 

29.06.

PET – sv. Peter in Pavel

9.00

30.06.

SOB

18.00

 

JULIJ 2018

 

01.07.

NED – 13. NML

9.00 - za žive in rajne župljane
11.00 GORELJEK:  

06.07.

PET

18.00

07.07.

SOB

18.00

08.07.

NED

9.00 - za žive in rajne župljane
11.00 GORELJEK: 

13.07.

PET

18.00

14.07.

SOB

18.00

15.07.

NED – 15. NML

9.00 - za žive in rajne župljane
11.00 GORELJEK: + Špenglarjevi, Vinko Vógelnik in Ógrisovi

20.07.

PET

18.00

21.07.

SOB

18.00

22.07.

NED – 16. NML

9.00 - za žive in rajne župljane
11.00 GORELJEK: + družina Korošec in + Janez Polanc

27.07.

PET

18.00

28.07.

SOB

18.00

29.07.

NED – 17. NML

9.00 - za žive in rajne župljane
11.00 GORELJEK: 

 

AVGUST 2018

 

03.08.

PET

18.00

04.08.

SOB

18.00 + Jože Čuden

05.08.

NED – 18. NML

9.00 - za žive in rajne župljane
11.00 GORELJEK:  

10.08.

PET

18.00

11.08.

SOB

18.00

12.08.

NED – 19. NML

9.00 - za žive in rajne župljane
11.00 GORELJEK: 

15.08.

SRE – MARIJINO VNEBOVZETJE

9.00 - za žive in rajne župljane
11.00 GORELJEK:  

17.08.

PET

18.00

18.08.

SOB

18.00

19.08.

NED – 20. NML

9.00 - za žive in rajne župljane
11.00 GORELJEK:  

24.08.

PET

18.00

25.08.

SOB

18.00

26.08.

NED – 21. NML

9.00 - za žive in rajne župljane
11.00 GORELJEK:  

31.08.

PET

 

 

SEPTEMBER 2018

 

01.09.

SOB

18.00

02.09.

NED – 22. NML

9.00 - za žive in rajne župljane
       + Janez Polanc, obl
11.00 GORELJEK:  

07.09.

PET

18.00

08.09.

SOB – MARIJINO ROJSTVO

9.00
11.00 GORELJEK: 

09.09.

NED – 23. NML

9.00 - za žive in rajne župljane
11.00 GORELJEK:  

14.09.

PET – POVIŠANJE SV. KRIŽA

18.00

15.09.

SOB – Žalostna M.B.

18.00

16.09.

NED – 24. NML

9.00 - za žive in rajne župljane
11.00 GORELJEK:  

21.09.

PET

18.00

22.09.

SOB

18.00

23.09.

NED – 25. NML, Slomškova

9.00 - za žive in rajne župljane
11.00 GORELJEK:  

28.09.

PET

18.00

29.09.

SOB

18.00

30.09.

NED- 26. NML

9.00 - za žive in rajne župljane
11.00 GORELJEK:  

 

OKTOBER 2018

 

05.10.

PET

18.00

06.10.

SOB

18.00

07.10.

NED – 27. NML, Rožnovenska

9.00 - za žive in rajne župljane

12.10.

PET

18.00

13.10.

SOB

18.00

14.10.

NED – 28. NML

9.00 - za žive in rajne župljane

19.10.

PET

18.00

20.10.

SOB

18.00

21.10.

NED – 29. NML, misijonska

9.00 - za žive in rajne župljane

26.10.

PET

18.00

27.10.

SOB

18.00

28.10.

NED - 30. NML

9.00 - za žive in rajne župljane

 

NOVEMBER 2018

 

01.11.

ČET – VSI SVETI

9.00 - za žive in rajne župljane
14.00 

02.11.

PET – Verni rajni

9.00

03.11.

SOB

17.00 

04.11.

NED – 31. NML, zahvalna

9.00 - za žive in rajne župljane

09.11.

PET

17.00 

10.11.

SOB

17.00 

11.11.

NED – 32. NML

9.00 - za žive in rajne župljane

16.11.

PET

17.00 

17.11.

SOB

17.00 

18.11.

NED – 33. NML

9.00 - za žive in rajne župljane

23.11.

PET

17.00 

24.11.

SOB

17.00 

55.11.

NED – JEZUS KRISTUS KRALJ VESOLJSTVA

9.00 - za žive in rajne župljane

30.11.

PET

17.00